Програма на Cinema City Русе от 13 ноември до 19 ноември 2015 година



Hunger Games: Mockingjay - Part II 3D
Thu 20:00
Игрите на глада: Сойка-присмехулка - част 2 3D
Предпремиера
Ooops! Noah is Gone... 2D Fri, Mon - Thu 17:00
Sat - Sun 13:00, 17:00
Ой, къде изчезна Ной! 2D (категория B)
 
Goosebumps3D Fri - Wed 15:10, 19:30
Thu 16:30
Goosebumps:Страховити 3D (категория C)
 
Everest 3D Fri - Wed 19:50, 22:15
Еверест 3D (категория C)
 
Mune, la gardien de la lune 3D Sat - Sun 13:10
Мюн: Пазителят на Луната 3D (категория B)
 
The Maze Runner: Scorch Trials Fri - Thu 19:30
Лабиринтът: В обгорените земи (категория C)
 
The Minions 2D Sat - Sun 13:20
Миньоните 2D (категория B)
 
The Last Witch Hunter Fri - Thu 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
Последният ловец на вещици  (категория C)
 
Maraton Hunger Games 2015 Thu 19:00
Маратон Игрите на глада
Премиера
Burnt Fri - Thu 17:20, 19:40, 21:50
Повелителят на кухнята (категория B)
 
Hotel Transylvania 2 3D Fri, Mon - Thu 14:10, 16:10, 18:00
Sat - Sun 12:10, 14:10, 16:10, 18:00
Хотел Трансилвания 2 3D (категория B)
 
Frog Kingdom 2D Fri, Mon - Wed 16:00
Sat - Sun 12:00, 16:00
Thu 16:10
Кралството на жабоците 2D
Премиера
Spectre Fri, Mon - Wed 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30
Sat - Sun 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30
Thu 14:00, 15:30, 17:00, 18:30, 20:10, 21:30
Спектър (категория C)
 
Crimson Peak Fri - Wed 21:00
Thu 19:50, 22:15
Пурпурният връх (категория D)
 
Hotel Transylvania 2 2D Fri, Mon - Thu 15:20
Sat - Sun 11:20, 15:20
Хотел Трансилвания 2 2D (категория B)
 
The Martian 3D Fri - Wed 20:40
Марсианецът 3D (категория B)
 
The Walk 3D Fri - Wed 21:40
The Walk: Живот на ръба 3D (категория C)
 
The Peanuts Movie 3D Fri, Mon - Wed 16:30
Sat - Sun 12:30, 16:30
Thu 16:00
Фъстъчетата: Филмът 3D (категория A)
 
Pan 3D Fri - Wed 17:15
Thu 14:15
Пан 3D (категория B)
 
Sicario Fri - Thu 22:10
Сикарио (категория D)
 
The Peanuts: Movie Fri - Wed 14:30, 18:30
Thu 14:00, 18:00
Фъстъчетата: Филмът 2D (категория A)
 
Frog Kingdom 3D Fri, Mon - Wed 14:00, 18:00
Sat - Sun 11:00, 14:00, 18:00
Thu 14:20, 18:00
Кралството на жабоците 3D
Премиера
Inside Out 2D Sat - Sun 13:55
Отвътре навън 2D (категория B)
 
Mune, la gardien de la lune 2D Sat - Sun 12:00
Мюн: Пазителят на Луната 2D (категория B)
 
Ooops, Noah is gone! 3D Fri, Mon - Wed 15:00, 19:00
Sat - Sun 11:10, 15:00, 19:00
Thu 15:00, 18:40
Ой, къде изчезна Ной! 3D (категория B)
 
Black Mass Fri, Mon - Thu 14:50, 17:15, 19:50, 22:20
Sat - Sun 12:20, 14:50, 17:15, 19:50, 22:20
Черна служба (категория D)
Премиера


© ПАРНАС ООД Всички права запазени.    Общи условия Web Design & SEO by Zashev Design